Katalog » Metkownice » Igłowe

 

   
Wybierz kategorię
SKLEP KOMPUTEROWY

 

Komputery, Notebooki

Kategorie »

  Komputery, Notebooki
  Monitory
  MP3, MP4, Foto, GPS
  TV, Multimed
  Pamięci zewnętrzne
  Drukarki, Skanery
  Materiały eksploatacyjne
  Komponenty
  Myszki, Klawiatury
  Akcesoria
  Sprzęt sieciowy
  Telekomunikacja
  Oprogramowanie, Gry
  Pozostałe
   
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
406,99 zł z VAT
471,54 zł
330,89 zł netto
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Igła do Metkownicy - Pistoletu Igłowego do Bawełny - Igła Gruba 1,9 mm
IGŁY DO PISTOLETU. Zamienna gruba igła 1,9 mm do pistoletu metkującego z metalowym trzonkiem przeznaczona do pistoletów do bawełny. Precyzyjnie wykonana igła z zintegrowanym nożem do odcinania łączników od grzebienia. Zaokrąglona końcówka i dokładnie wygładzony profil zapobiega zahaczaniu o nitki materiał. Dostępna w sprzedaży w opakowaniach zbiorczych po 5 sztuk. Cena podana za opakowanie.
Producent: RED ARROW
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
przechowalnia
Igła do Metkownicy - Pistoletu Igłowego do Jedwabiu - Igła Cienka 1,5 mm
IGŁY DO PISTOLETU. Zamienna cienka igła 1,5mm do pistoletu metkującego z metalowym trzonkiem przeznaczona do pistoletów do jedwabiu. Precyzyjnie wykonana igła z zintegrowanym nożem do odcinania łączników od grzebienia. Zaokrąglona końcówka i dokładnie wygładzony profil zapobiega zahaczaniu o nitki materiał. Dostępna w sprzedaży w opakowaniach zbiorczych po 5 sztuk. Cena podana za opakowanie.
Producent: RED ARROW
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
Igły do metkownicy igłowej - pistoletu igłowego Dennison, Motex - Gruba igła z plastikowym trzonkiem 1,9 mm
Igły do urządzeni (metkownic, pistoletów) igłowych gruba igła marki Dennison, Motex. Standard z czarną końcówką – trzonek plastik z obcinaczem - nożem do odcinania łączników od grzebienia.. Przeznaczona do mocowania nylonowych lub kartonowych zawieszek na materiałach o standardowym i luźnym splocie – bawełna itp. Zastosowanie do oznaczenia towaru etykietą na przykład kartonową lub do parowania skarpet butów rękawiczek i innych przedmiotów. Zastosowanie w metkownicach Dennison, Motex, E-99.
Producent: RED ARROW
25,01 zł z VAT
20,33 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 75mm STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 75 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 25mm DO JEDWABIU - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,5  FINE PINS - 125
Łączniki ( ości, zaczep, spinka ) do metkownicy igłowej 25 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z cienką igłą 1,5mm. Opakowanie zawiera 10 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek - zawieszek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do delikatnych materiałów.
50,00 zł z VAT
40,65 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 35mm STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 35 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 40mm DO JEDWABIU - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,5
Łączniki ( ości, zaczep, spinka ) do metkownicy igłowej 40 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z cienką igłą 1,5mm. Opakowanie zawiera 10 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek - zawieszek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do delikatnych materiałów.
56,00 zł z VAT
45,53 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 45mm STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,9
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 45 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,9mm (najbardziej popularne do bawełny). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek - zawieszek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI - OŚCI 55mm STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 55 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
ŁĄCZNIKI 15mm ( OŚCI ) STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 15 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
ŁĄCZNIKI 25mm ( OŚCI ) STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki ( ości ) do metkownicy igłowej 25 mm z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do przyczepiania metek do odzieży, parowania skarpet, rękawiczek itp. Używany do materiałów o standardowym i luźnym splocie.
17,99 zł z VAT
14,63 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI 3" (75mm) PĘTELKOWE - LOOP PINS
ŁĄCZNIKI 3" (75mm) ZAPINANE RĘCZNIE (PĘTELKOWE). Łączniki pętelkowe są doskonałe do etykietowania produktów szybko i oszczędnie. Łączenie następuje poprzez przewlekanie końcówki łącznika przez jego główkę, uzyskując pewne zamknięcie. Łączniki pętelkowe to najwyższej jakości łączniki, których estetyczny wygląd nawiązuje do pętli przeznaczone dla etykietowania towarów wyposażonych w zamki błyskawiczne, dziurki, wszywki, oczka itd.
12,00 zł z VAT
9,76 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
ŁĄCZNIKI 5" (125mm) PĘTELKOWE - LOOP PINS
ŁĄCZNIKI 5" (125mm) ZAPINANE RĘCZNIE (PĘTELKOWE). Łączniki pętelkowe są doskonałe do etykietowania produktów szybko i oszczędnie. Łączenie następuje poprzez przewlekanie końcówki łącznika przez jego główkę, uzyskując pewne zamknięcie. Łączniki pętelkowe to najwyższej jakości łączniki, których estetyczny wygląd nawiązuje do pętli przeznaczone dla etykietowania towarów wyposażonych w zamki błyskawiczne, dziurki, wszywki, oczka itd.
12,00 zł z VAT
9,76 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI 9" (225mm) PĘTELKOWE - LOOP PINS
ŁĄCZNIKI 9" (225mm) ZAPINANE RĘCZNIE (PĘTELKOWE). Łączniki pętelkowe są doskonałe do etykietowania produktów szybko i oszczędnie. Łączenie następuje poprzez przewlekanie końcówki łącznika przez jego główkę, uzyskując pewne zamknięcie. Łączniki pętelkowe to najwyższej jakości łączniki, których estetyczny wygląd nawiązuje do pętli przeznaczone dla etykietowania towarów wyposażonych w zamki błyskawiczne, dziurki, wszywki, oczka itd.
12,00 zł z VAT
9,76 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI HACZYK 25mm (HOOK PIN) STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki haczyk 25 mm (hook pin) do metkownicy igłowej z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do zastosowani specjalnych łączniki haczykowe umożliwiają zawieszenie towarów na systemach przeznaczonych do blisterów z drutem do 10mm.
Producent: Inne
56,00 zł z VAT
45,53 zł netto
przechowalnia
ŁĄCZNIKI HACZYK 35mm (HOOK PIN) STANDARD - DO METKOWNICY IGŁOWEJ /1,8
Łączniki haczyk 35 mm (hook pin) do metkownicy igłowej z przeznaczeniem do większości pistoletów igłowych z igłą 1,8mm (najbardziej popularne). Opakowanie zawiera 5 tysięcy sztuk. Bardzo mocne i wytrzymałe. Do zastosowani specjalnych łączniki haczykowe umożliwiają zawieszenie towarów na systemach przeznaczonych do blisterów z drutem do 10mm.
Producent: Inne
56,00 zł z VAT
45,53 zł netto
Dostępność: Z terminem dostawy do 7 dniprzechowalnia
Metkownica Igłowa - Pistolet Igłowy - cienka igła Motex MTX-05F
Metkownica igłowa do odzieży Motex MTX-05F. Urządzenie przeznaczone do wstrzeliwania plastikowych łączników (ości) łączących metkę z odzieżą. Grubość igły 1,5 mm - cienka z plastikowym trzonkiem, przeznaczona do materiałów delikatnych luźnym splocie – jedwab. Pistolet igłowy pozwala na szybkie i pewne przymocowanie metek każdego rodzaju do towarów za pomocą plastikowych żyłek jak również do parowania skarpet butów rękawiczek i innych przedmiotów.
Producent: MOTEX
49,00 zł z VAT
39,84 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
Metkownica Igłowa - Pistolet Igłowy - gruba igła Motex MTX-05R
Metkownica igłowa do odzieży Motex MTX-05R. Urządzenie przeznaczone do wstrzeliwania plastikowych łączników (ości) łączących metkę z odzieżą. Standardowa grubość igły 1,9 mm z plastikowym trzonkiem, przeznaczona do materiałów o standardowym i luźnym splocie – bawełna. Pistolet igłowy pozwala na szybkie i pewne przymocowanie metek każdego rodzaju do towarów za pomocą plastikowych żyłek jak również do parowania skarpet butów rękawiczek i innych przedmiotów. Ergonomiczna rączka umożliwia długot
Producent: MOTEX
49,00 zł z VAT
39,84 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
Metkownica Igłowa - Pistolet Igłowy do Jedwabiu- cienka igła Hirode HD-8X
Metkownica igłowa do odzieży Hirode HD-8X. Urządzenie przeznaczone do wstrzeliwania plastikowych łączników (ości) łączących metkę z odzieżą. Grubość igły 1,5 mm - cienka z metalowym trzonkiem, przeznaczona do materiałów delikatnych o luźnym splocie – jedwab. Pistolet igłowy pozwala na szybkie i pewne przymocowanie metek każdego rodzaju do towarów za pomocą plastikowych żyłek jak również do parowania skarpet butów rękawiczek i innych przedmiotów.
Producent: HIRODE
43,00 zł z VAT
34,96 zł netto
Chwilowy brak towaru!przechowalnia
Metkownica igłowa Red Arrow - gruba igła YH-31S - PISTOLET IGŁOWY
Metkownica igłowa Red Arrow gruba igła YH-31S Metkownica igłowa do odzieży. Urządzenie przeznaczone do wstrzeliwania plastikowych łączników łączących metkę z odzieżą. Standardowa grubość igły, do materiałów o standardowym i Łużnym splocie. Metkownica igłowa pozwala na szybkie i pewne przymocowanie metek każdego rodzaju do towarów za pomocą plastikowych żyłek. Ergonomiczna rączka umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia dłoni. Urządzenie posiada plastikową nasadkę zabezpieczającą igłę.
Producent: RED ARROW
30,00 zł z VAT
24,39 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Waluta
4597379
Internetowa platforma handlowa Handeltechnik tel. 601 33 29 80 Wszystkie znajdujące się na platformie HANDELTECHNIK.PL znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm. HANDELTECHNIK.PL dołożył wszelkich starań, aby publikowane opisy i dane techniczne nie zawierały błędów i innych uchybień merytorycznych kolorystyka może odbiegać od zamieszczonych zdjęć. Informacje błędne nie mogą być podstawą do roszczeń. Przedstawiona oferta na platformie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
Data Ostatniej Aktualizacji: 05-05-2016
© Sklep handeltechnik - Kasy fiskalne, czytniki kodów, wagi, sytemy kasowe.. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.